Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.9 (28 głosów)
Opinie o sieci Deichmann
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Zosia
  • 26/05/2016
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w Klodzku. Dziewczyny są miłe i uprzejme. Znają się na swojej pracy. Polecam. ZUZA
Default avatar
  • Mateusz
  • 15/04/2016
Do dupy sklep złodzieje oddałem buty na gwarancje napisałem ze chce wymianebi odzycili dla tego ze niby były nie zadbane złodzieje
Najbliższe sklepy sieci Deichmann
Deichmann znajdziesz w tych centrach handlowych
O sieci Deichmann
Deichmann - międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych, która została założona w 1913 roku i mimo upływu lat, nadal znajduje się w posiadaniu rodziny założycieli, mając swoją siedzibę w niemieckim mieście Essen. Właściciele prowadzą racjonalną politykę finansową- nie finansują działalności z kredytów, ani nie są notowani na giełdzie, a kolejne inwestycje finansowane są z własnych środków. Sklepy Deichmann są obecne w 24 krajach, głównie europejskich, ale także w Turcji oraz Stanach Zjednoczonych. Sieć posiada 3600 sklepów, zatrudniając ponad 35 tys. pracowników. Każdej minuty w sklepach Deichmann sprzedawanych jest 60 par butów. W sklepach znajdziesz buty damskie, męskie, dziecięce oraz sportowe. Deichmann oferuje buty wielu marek - 5th Avenue, Venice, Victory, Adidas, Nike i wiele innych. Jeśli kochasz buty, to Deichmann jest dla Ciebie stworzony! Olbrzymi asortyment oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każdy klient wyjdzie zadowolony. Deichmann oferuje gazetki promocyjne, z których dowiesz się o aktualnej ofercie i promocjach. Gazetki promocyjne i katalogi sieci Deichmann są wypuszczane kilkanaście razy w roku i zawierają kolekcje na najnowsze trendy.